Wyciskanie sztangi sprzed głowy na siedząco

admin 29.07.2019
Jest to jedno z trudniejszych ćwiczeń na barki, którego prawidłowe wykonanie przynosi znakomite rezultaty, jest to jednak jedno z tych ćwiczeń, które nie prawidłowo wykonane powodować mogą u ćwiczącego pewnego rodzaju urazy, a nawet dosyć poważne kontuzję. Nawet osoby z dosyć dużym doświadczeniem mogą nie pora

Water Proof

admin 30.01.2019
To dostawca materiałów i sprzętu do wodnych elementów każdego ogrodu. Świetne wyposażenie sklepu online, bardzo szybkie dostawy no i przyjazne ceny. To firma, bez której byśmy nie mogli się obejść.

DrewMet PHU

admin 30.01.2019
Świetny dostawca materiałów drewnianych i metalowych. Korzystamy z tej oferty jako uzupełniające szybkie zakupy w nagłych przypadkach. Wszystko po to, by dostarczać prace ogrodowe na czas.

Natural Stones

admin 30.01.2019
Naturalny kamień w rewelacyjnych cenach! Możliwe bardzo duże dostawy. Korzystamy z oferty tej firmy niemal codziennie. To nasz stały dostawca. Posiada też obiekty programowe.

Sztuka podpatrywania - ogrody japońskie

admin 30.01.2019
Znając filozofię ogrodów japońskich można wiele pomysłów zaczerpnąć od innych ogrodników. Jak to robić? Gdzie szukać inspiracji? Jak nie wyjść na plagiatora? To wszystko i jeszcze więcej na szkoleniu, które odbędzie się już wkrótce. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bo będzie bardzo ciekawie.

Podstawy z zakładania ogrodów japońskich

admin 30.01.2019
Na szkoleniu omówimy zupełne podstawy, ideologię, filozofię ogrodów japońskich. Szkolenie poprowadzi mistrz ogrodów japońskich z 10 letnią praktyką prosto z Japonii!

Jak przeobrazić zapuszczoną działkę w ogród japoński

admin 30.01.2019
To świetne szkolenie, na którym przedstawione zostaną sposoby na ogrody japońskie na opustoszałych, zapuszczonych czy po prostu zdemolowanych ogrodach. Sam nie uwierzysz jak łatwo i szybko z rudery stworzysz piękny ogród - oczywiście z informacjami z naszego szkolenia.

Programy do projektowania ogrodów

admin 30.01.2019
Zaprezentujemy programy, z którymi projektowanie ogrodów jest niezmiernie proste. Omówimy jeden, który bardzo dobrze spełnia wymagania do projektowania ogrodów japońskich. Zapraszamy na to świetne szkolenie.

Ogrody japońskie - od rudery po doskonałość

admin 31.01.2018
Przedstawiamy szkolenie, na którym nie zabraknie praktycznej wiedzy i przykładów z realiów. Będzie mnóstwo zdjęć, filmów, piękne prezentacje.